Cleanroom Operator

Belgium (HQ) Production

As a growing company, Materialise is always looking for enthusiastic professionals who want to work in an environment full of revolutionary technology and surrounded by people passionate about their work.

More on this opportunity

Operátor kvality

Czech Republic Production

Hledáte novou pracovní výzvu, novou možnost realizace? Hledáte práci ve výrobní firmě, která se zabývá vývojem a rozvíjí nové možnosti? Zajímá Vás předvýrobní proces? Domluvíte se anglicky, alespoň písemnou formou? Pak jste to Vy, koho hledáme k posílení našeho týmu jako OPERÁTOR KVALITY.

More on this opportunity

Operátor výroby

Czech Republic Production

Hledáte novou pracovní výzvu? Hledáte práci ve výrobní firmě, která se zabývá vývojem a rozvíjí nové možnosti? Hledáte práci v malém kolektivu? Dáváte přednost malosériové výrobě?(Před sériovou výrobu na výrobních linkách) Jste manuálně zručný? Pak jste to Vy, koho hledáme k posílení našeho týmu jako OPERÁTOR VÝROBY.

More on this opportunity

Medical Operator - Post-Processing

Belgium (HQ) Production
  • Je hebt een middelbare school diploma, en/of een gelijkaardige kennis door ervaring;
  • Een eerste werkervaring als operator is een meerwaarde;
  • Je beschikt over computervaardigheden zoals Office, Outlook en internet. Je bezit de capaciteit om verschillende softwareprogramma’s aan te leren in een korte tijdspanne.
More on this opportunity

Quality Operator

Belgium (HQ) Production

Part of being passionate about what we do and part of innovating is the drive to continuously improve. To ensure that Materialise’s products meet our high standards in terms of quality and delivery time, we are looking for a Quality Operator.

More on this opportunity

Medical Machine operator

Belgium (HQ) Production

Materialise Medical is sterk aan het groeien and breidt daarom zijn productie team uit. We zijn op zoek naar Medical Machine Operatoren die kunnen bijdragen aan de productie unit van Materialise Medical.

More on this opportunity

Pracownik Produkcji (Dział Montażu)

05 May 17 Poland Production

Materialise to dynamicznie rozwijająca się belgijska firma, założona w 1990 roku. Zatrudniamy ponad 1000 pracowników na całym świecie. Naszą misją jest tworzenie innowacji dla lepszego i zdrowszego świata, dzięki wykorzystywaniu autorskiego oprogramowania i technologii druku 3D. Wspieramy klientów z wielu sektorów przemysłu, m.in. motoryzacyjnego, lotniczego i medycznego.

More on this opportunity
All Offices
Filter by Category