News and Events
Home News & events / Press releases / Materialise organiseert voor de derde maal een D&E Event in oktober 2008
Press releases
08 okt 2008 - Materialise organiseert voor de derde maal een D&E Event
In december 2006 organiseerde Materialise voor het eerst een Design & Engineering event voor onze klanten in België en Nederland die actief zijn in productontwikkeling. Wegens groot succes kwam vorig jaar de opvolger.
Elk jaar stellen we een programma samen met als hoofddoel uw actieve kennis op het gebied van RP technologieën en materialen op peil te houden. Dit gebeurt aan de hand van een interessante mix van presentaties rond state-of-the art ontwikkelingen, uitgebreide rondleidingen doorheen ons high-tech machinepark en volop gelegenheid tot uitwisseling van ervaringen.
Aangezien we dit jaar een nog grotere opkomst verwachten dan de voorbije jaren, hebben we besloten om het event over twee dagen te spreiden: woensdag 8 en donderdag 9 oktober. Op beide dagen zal hetzelfde programma doorgaan; u kan dus gewoon kiezen welke dag het beste voor u past.
Wij zijn momenteel volop bezig met de voorbereidingen en de samenstelling van de agenda. U mag zich alleszins al verwachten aan een update rond de meest recente rapid prototyping & manufacturing ontwikkelingen.
Dit is een gratis event maar voor een vlot verloop vragen wij u om zich in te schrijven via het online registratieformulier. Wacht niet te lang want de plaatsen zijn beperkt.
